Przeprowadzenie Audytu

Masz już stronę internetową, ale nie wiesz, dlaczego nie sprzedaje i czym odrzuca użytkowników? A może chcesz zwiększyć pozycje swojej strony w Google i nie wiesz, od czego zacząć? Zamów u mnie wykonanie audytu strony, w którym przedstawię wszystkie rzeczy, jakie są do poprawy.

Oferta

Audyt Techniczny oraz pod SEO

Wyszczególnię wszystkie błędy techniczne. Przeglądnę każde meta Tytuły i  meta Opisy oraz zrobię analizę linkowania wewnętrznego.

Audyt UX

Przeanalizuję komunikacja treści. Przedstawię wszystkie błędy, które mogą utrudniać obsługę i odbiór strony. Wszystko oparte o przykłady.

Audyt Całościowy

Raport będzie zawierał wszystko z Audytu SEO i Audytu UX oraz dodatkowo analizę jakości treści i strategię wdrażania poprawek krok po kroku.

Sprawdż Ofertę Sklepów InternetowychSprawdż Ofertę Stron WWW

Co dalej... ?

Po przeprowadzeniu audytu i odebraniu go przez Ciebie możemy umówić się na optymalizację, podczas której wdrożę, wszystkie poprawki za Ciebie, a w bonusie będziesz miał konfigurację analityki. Później zdecydujemy, jakie działania podjąć dalej.

Porozmawiajmy

Główne Korzyści

No items found.

Jak wygląda współpraca

No items found.

Feedback

Grzegorz Skwierczyński - Autor wszystkich materiałów SetkaZPolaka

Sprzedaż kursów do Matury

Zleciłem Piotrkowi wykonanie strony internetowej dla mojej firmy. Wyszedł ciekawy projekt zgodny z moimi wymaganiami. Czasem podczas współpracy wychodziły jakieś niedogadania i zbieżności w zdaniach, ale ostatecznie udało się domknąć całość i jestem zadowolony z efektu. Jesteśmy na początku biznesowej drogi, ale w Piotrku jest duży potencjał. Polecam!

https://setkazpolaka.pl/

Grzegorz Skwierczyński

Artur Aleksiewicz — właściciel jednego z największych klubów crossfit we Wrocławiu w szarej bluzie dresowej, na czarnym tle

Trener Personalny

Bardzo polecam współpracę z PK program! Super komunikacja, szybka realizacja strony www i duża elastyczność w zmianach projektu. Warto zaufać i oddać stronę www swojego biznesu w dobre ręce!

Artur Aleksiewicz

Tomasz Betcher — powieściopisarz literatury obyczajowej i romantycznej w białej koszuli i granatowym garniturze

Pisarz

Pasjonat i profesjonalista w jednym! Współpraca z PK Program zaowocowała stworzeniem strony internetowej odpowiadającej współczesnym standardom. Wzorowa komunikacja, ogromna wiedza i fachowe doradztwo jest tym, co wyróżnia PK Program na tle konkurencji. Jeśli w przyszłości będę potrzebował kolejnej strony internetowej, to na pewno powierzę jej stworzenie tej firmie. Bardzo serdecznie polecam :)

Tomasz Betcher

Marcin Kumiszczo — Wrocławski agent nieruchomości, który siedzi na czerwonym fotelu

Agent Nieruchomości Wrocław

Mogę śmiało polecić usługi Piotra :) Profesjonalnie wykonana strona internetowa z której jestem bardzo zadowolony. Z łatwością mogłem nawiązać kontakt z Piotrem w celu przedyskutowania bieżących spraw. Poza wykonaniem zleconej usługi mogłem liczyć na doradztwo i przekroczenie moich oczekiwań. Dobra robota!

https://marcinkumiszczo.pl/

Marcin Kumiszczo

Menadżer w firmie DuoLife

Piotr jest bardzo rzeczowy, konkretny i pomocny na każdym kroku. Dostałem kontakt do Piotra z polecenia i jestem wdzięczny, że miałem okazję z nim współpracować.

Jurek Krzewicki

Sklep Nobilandia.com

Z ogromną przyjemnością polecam PK Program. Współpraca bardzo owocna. Doskonały kontakt i całkowite zaangażowanie. Dziękuję za poświęcony czas i rzetelność.

Magdalena Grabowska

POROZMAWIAJMY !

Nie Pozwól, Aby Twoja Firma Została Zepchnięta Na Drugi Plan Przez Konkurencję...

Umówmy się na bezpłatną konsultację,
w trakcie której ustalimy jakie rozwiązaniebędzie dla Ciebie najlepsze.

Zwiększmy Sprzedaż!
Piotr Kułakowski, który siedzi w garniturze przy biurku i pracuje z kodem